A recent upgrade was applied to the site style, things should behave as before, although there might be a few abnormalities with buttons and nav menus. Please let me know about these in the Trovesaurus Discord #sitehelp channel.

Activity


Luxion of the Golden Hoard позолочений дракон який повертається до Хабу двічі в місяць, щоб торгувати речі за Dragon Coins. Ви знайдете Luxion близько біля Dragon Crucible на 48 годин коли кожен місяць доходить до кінця і він повертається коли приходить середина місяця. Luxion’s вироби були налаштовані так, щоб принести атмосферу чарівності.

Hellbugs in Love 2018 з Вівторка 13 Лютого 2018 до Понеділка 26 Лютого 2018 (Включно) на ПК та Консолях. Share the L.O.V.E. and smash those hugging Hellbugs during this two-week event.

Renewus 2018! з Вівторка 2 Січня 2018 до Понеділка 15 Січня 2018 (Включно) на ПК і Консолях. 

Snowfest 2017! з Вівторка 19 Грудня 2017 до Понеділка 1 Січня 2018 (Включно) на ПК і Консолях. Завдяки бонусам за вхід! Новим пригодам! Унікальним нагородам!

Luxion of the Golden Hoard це Неігровий персонаж, який появився в Хабі біля Dragon Crucible.

Вхід у Trove і пригоди в його величезних світах це власна нагорода, але на додаток до цього є купа нових!

TURKEYTOPIA RETURNS з Вівторка 21 Листопада 2017 до Понеділка 4 Грудня 2017 (Включно) на ПК і Консолях. Закінчіть цю послідовність із 8 квестів, щоб отримати милого  Gabby Gobbler і Turkey Throne.

Да, благодарю. Вижу ты решил тоже подтянуть русское сообщество, так что не сбавляй тон.
Как-то думал на счет организации чата для украинского и русского сообщества в Телеге или Фейсбуке, но так как никто и не отозвался для простого чата украинского сообщества, я тебе уже ничего не писал.

Ми за декілька днів до запуску Trove - Adventures на ПК, MAC, Xbox One і PlaysStation 4! Цього тижня ми збираємося ще детальніше оглянути деякі нові епічні клубні особливості, які прийдуть 14 Листопада - Fixtures, Adventure NPC (Неігрові персонажі), Clubits (Клубна валюта) і вікно Adventure користувацького інтерфейсу (Window UI). 

Shimmerwing потребує вашої допомоги, тровіанці!

Щоб святкувати Shadow’s Eve ми поставили знижку 50% на Tomb Raiser Клас і його Костюми на цілий тиждень!

Деякі з найбільших змін, що прийдуть з Trove – Adventures - це масове обновлення клубів, велика зміна в тому, як працює Майстерність(Mastery) і зміни в Таблиці лідерів. Давайте подивимося уважніше!

Коли є люди які читають, тоді і є сенс перекладати. Дякую за підтримку!

Появилося бажання організувати українське ком'юніті. Правда з перекладом в мене ще є деякі труднощі, тому це ще як хороша можливість удосконалити знання англійської. Все таки щасливий, що комусь пригодилося, значить є стимул дальше перекладати важливі новини.

Trove – Adventures буде тут, як ти це знаєш, тож кожного тижня ми будемо переглядати деякі новинки аж до запуску обновлення 14 Листопада. Цього тижня ми покажемо Forbidden Spires біом, LED (Світлодіодні) блоки і фреймворки — готові конструкції.

Данжі гарбузи, Candy Corn і нові Маунти. Перегляньте всі 7 квестів в цій статті. Будьте обережні, ця стаття містить спойлери.

About
In-Game

No Link Set

This user has not linked their Trovesaurus account with their TroveTools.NET mod loader.

  • Mastery Rank: 272
  • Total Power Rank: 84,392
  • Battle Level: 10

Badges that this user has earned through site activity.

JerarFernandes does not follow any users.

A list of people that follows this user.

About Trovesaurus

Trovesaurus aims to help provide a central hub of information, tools and community for Trove players, modders and artists. It is run by Etaew (PC).

Support

Trovesaurus Gold hides adverts, shares your refer a friend code, and features your streams.

Upgrade to Trovesaurus Gold Stats