A recent upgrade was applied to the site style, things should behave as before, although there might be a few abnormalities with buttons and nav menus. Please let me know about these in the Trovesaurus Discord #sitehelp channel.

Детальніший огляд клубів

Posted November 10, 2017 by JerarFernandes (PC) and viewed 122 times.

This page is a subpage of A Closer Look at Clubs

Ми за декілька днів до запуску Trove - Adventures на ПК, MAC, Xbox One і PlaysStation 4! Цього тижня ми збираємося ще детальніше оглянути деякі нові епічні клубні особливості, які прийдуть 14 Листопада - Fixtures, Adventure NPC (Неігрові персонажі), Clubits (Клубна валюта) і вікно Adventure користувацького інтерфейсу (Window UI). 

Джерело: http://www.trionworlds.com/trove/en/2017/11/09/a-closer-look-at-clubs/

Фреймворки

Фреймворки - це попередньо збудовані структури, які Ви ви можете встановити у Вашому клубному світі, щоб отримати додаткові характеристики, заспавнити постачальників чи викликати новий тип неігрових персонажів, які видають нові Adventures (квести які видають неігрові персонажі)! Кожна fixture має встановлену вартість в Clubits'ах - валюті, яку заробляють в ігрі і жертвують в Клуб його учасники.  На додаток до початкової вартості, є щотижнева Clubit оплата (рента), щоб fixtures залишалися активними (робочими). 

Є кілька fixtures доступних у Вашому клубі з підніманням рівня клубу і кожний учасник клубу може допомогти йому отримати досвід виконавши пригоди. Коли Ваш клуб зростає Ви можете покращити fixtures щоб забезпечити кращі характеристики і пільги на утримання цих fixtures.

Типи фреймворків включають в себе:

    • Базові – Дозволяють викликати неігрових персонажів та банк для зберігання ігрової валюти, яка використовується для покриття витрат на різні fixtures.
    • Бойові – Дають підсилення характеристик кожному учаснику клубу, які збільшують їхню силу PvE (fixture харектеристики не додаються в PvP). PvE - гравець проти ворога. PvP - гравець проти гравця.
    • Утиліти – Спеціальні постачальники, це fixtures, які дозволять Вашому клубу розмістити маунта як експонат, щоб показати Ваш клуб рідкісним із рідкісних та інші!

  • Кінцеві – Це найбільші і найкращі fixtures. Бонуси включають в себе: можливіть учаснику клубу нанести двійний удар коли атакує, зменшити кошти на утримання всіх ваших fixtures чи шанс відновити всі фляги (фласки) любого учасника клубу коли він вбиває ворогів.

Клубні Adventures

The Rally of Heroes fixture є одною з найперших доступних fixtures і саме там Тровіанці зможуть взяти Adventures квести і завершити їх. Існує велика кількість завдань доступних від різних Героїв, які видають Adventures.

 

Завершіть adventures, щоб заробити Adventurine (10 Adventurines = 1 Clubit). Adventurine це нова валюта, яку ви можете використовувати, щоб купити предмети чи перевтворити їх в Clubits для пожертви в Ваш клуб, щоб допомогти покращити чи підтримувати активними fixtures.

Adventure вікно

Разом з Adventures ми також додаємо новий інтерфейс для відслідковування всіх Ваших завдань (квестів). Adventure вікно це швидкий путівник для того, щоб бачити які завдання є під рукою. Ви також можете  відхилити будь-яку прийняту adventures прямо у вікні.

Ми не можемо дочекатися, щоб запустити це безкоштовне розширення для всіх вас, на щастя, нам залишилося чекати не багато.

Parent Page

We’re just days from the launch of Trove – Adventures on the PC, Mac, Xbox One and PlayStation 4! This week we’re going to take an even closer look at some epic new club features coming on November 14th – Fixtures, Adventure NPC, Clubits, and the Adventure Window UI.

Related Pages

Comments

Contribute to the discussion or help improve an article by leaving a comment below.

Add Comment

You must be logged in to add a comment.

About Trovesaurus

Trovesaurus aims to help provide a central hub of information, tools and community for Trove players, modders and artists. It is run by Etaew (PC).

Support

Trovesaurus Gold hides adverts, shares your refer a friend code, and features your streams.

Upgrade to Trovesaurus Gold Stats